Elemental Challenge
de Young Adultbox (Engels)(mei)

Ook in mei weer een schitterende Engelse box.
Met een donkere en spannende Young Adult Fantasy.
Perfect voor fans van Sarah J. Maas en Sabaa Tahir.
Air
Fire
Water
Earth

Natuurlijk zitten er minimaal 3 superleuke goodies in!
Met invloeden van The Hunger Games, Throne of Glass.

Een schitterende hardcover uitvoering!
Dit boek komt eind april uit.
Bij twijfel mag je me altijd een mailtje sturen.

Prijs van deze box:€42,95(Dit is inclusief verzenden)
Uiterste besteldatum vrijdag 21 mei.

Voor €20,- is het boek ook zonder de goodies te bestellen.
Hier komen dan wel €4,10 verzendkosten bij.

Wil je deze box bestellen?
Stuur dan aub een mailtje met je naam en adresgegevens naar:
bestellingen@deboekenbuit.nl

Bestellen
Info
Contact

© 2018 De Boekenbuit. All Rights Reserved. | Algemene voorwaarden | Logo ontworpen door Mariette Bron